Lot n° 53
Estimation :
2000 - 3000
EUR
Eugène LAMI (1800-1890)
Place de la Concorde
Huile sur panneau
Contresignée
21 x 14,5 cm - 8 x 6 in.
Oil on hardboard, countersigned
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue