Peder Mork MØNSTED (1859-1941)

Lot 57
400 - 500 €

Paysage
Huile sur panneau, signée en bas à gauche
21 x 15 cm. – 8 ¼ x 5 7/8 in.
Oil on panel, signed lower left
Mes ordres d'achat