Norman BLUHM (1921-1999)

Lot 31
20 000 - 25 000 €

Norman BLUHM (1921-1999)

Athena, 1969

Huile sur toile

Signée, datée et titrée au dos

79 x 63.5 cm. - 31 1/8 x 25 in.

Oil on canvas, signed, dated and titled on the reverse
Mes ordres d'achat